Oglas Prodaje se KIA Cee'd karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
KIA
Cee'd
2019-09-10
97670 km
430 kg
1450 kg
1880 kg
7212998
2024-07-15 15:41
2024-07-28 20:44
4.6 m × 1.8 m × 1.465 m
140 k.s. (103 kW)
2024-09-30
Rostiga bromsskivor bak.
Vindruta sliten. Ytrost tak, Ytrost baklucka, Fåtal lackskador, Flertal repor, Fåtal stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslagKnakande ljud kommer från baksidan av bilen.
Klädsel sliten, fram. Panel insida baklucka, repor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Inredningsdetalj skadadInsynsskydd medföljer ej
Dragkroksnyckel saknas. Tjuter om Backsensorer fast inget finns bakom.
License number: XHW29M
Manufacture month: heinäkuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1429, 2922, 4415, 5851, 7310, 8775 senast 2024-02-19
New car warranty: 2026-09-09 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 712 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
Tax weight: 1 450 kg
Ceed 1.4 T-GDi SW 140hk
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified