Oglas Prodaje se Mazda MX-30 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Mazda
MX-30
2021-08-20
35.120 km
369 kg
1.750 kg
2.119 kg
10. 9. 2024.
7216612
2024-09-09 16:38
2024-09-12 19:44
4
4,39 m × 1,795 m × 1,555 m
2026-07-31
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas.
Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: ZOP82N
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1050, 2054 och 3511 mil. Senast utförd 2024-08-02
New car warranty: 2031-08-19 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 381 kg
Tax weight: 1 750 kg
e-Skyactiv
Head-up display
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car