Oglas Prodaje se Mercedes-Benz C-Klass karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
C-Klass
2012-03-30
210030 km
540 kg
1645 kg
2185 kg
7209527
2024-07-14 16:14
2024-07-18 21:42
4.696 m × 1.795 m × 1.459 m
136 k.s. (100 kW)
2025-04-30
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Fåtal lackskador, Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal stenskott,
Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och skavmärken.
Spricka vindruta i synfält. Dimljusen fram sprickor. Bakrutetorkare, ur funktion.
Previous owners: 7
License number: PWN511
Manufacture month: maaliskuu 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 1640, 2914, 4140, 5141, 7314, 7641, 9650, 11340, 12829, 18110, 20056, 20824 senast 2024-07-02
Tax fee (yearly): 2615 SEK
Max pull weight: 1 315 kg
CO2-emission (diesel): 140 g/km
Tax weight: 1 640 kg
C 200 CDI Kombi S204