Oglas Prodaje se Mercedes-Benz CLA karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
CLA
2016-09-29
128340 km
425 kg
1675 kg
2100 kg
1. 7. 2024.
7210464
2024-07-01 11:27
2024-07-04 19:46
4.686 m × 1.777 m × 1.456 m
136 k.s. (100 kW)
2024-10-31
Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Fåtal lackskador, bucklor, dörruppslag, stenskott och repor. Skakar lite mer än normalt vid start.
Klädsel smutsig, fram. Klädsel smutsig bak.
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 8
License number: YEU259
Manufacture month: czerwiec 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: j2122, 6052, 7645, 9915 och 12348 mil. Senast utförd 2023-12-20
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 1885 SEK
Max pull weight: 1 400 kg
CO2-emission (diesel): 126 g/km
Tax weight: 1 670 kg
CLA 200 d 4MATIC Shooting Brake X117
Rattväxel/paddlar
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified