Oglas Prodaje se Peugeot 3008 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
Peugeot
3008
2021-03-19
25.960 km
387 kg
1.943 kg
2.330 kg
7199956
2024-08-23 17:43
2024-08-28 20:19
4,447 m × 1,841 m × 1,623 m
200 k.s. (147 kW)
2026-04-30
Fåtal repor. Flertal bucklor/dörruppslag.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
License number: ROE15Y
Service history: Service utförd vid följande mil: 779, 1803, 2586 senast 2024-03-26
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 170 kg
Tax weight: 1 940 kg
1.6 Plug-in Hybrid 4
Aktiv parkeringshjälp
Elstol förarplats
Lastbågar
Rattväxel/paddlar
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car