Oglas Prodaje se Peugeot 308 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
308
2016-01-29
158.740 km
449 kg
1.376 kg
1.825 kg
20. 9. 2024.
7220342
2024-09-19 20:00
2024-10-02 20:26
4,585 m × 1,804 m × 1,47 m
110 k.s. (81 kW)
2025-02-28
Bromsskivor fram är slitna.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador/ytrost. Stenskott vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Insynsskydd medföljer ej
Kamrem utförd vid (mil):: 8738,15848.
Previous owners: 11
License number: KXF119
Manufacture month: detsember 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1872, 3414, 5416, 6617, 7963, 8738, 9648, 13259, 15848 senast 2024-09-12
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 675 kg
CO2-emission (petrol): 99 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
SW PureTech 110hk