Oglas Prodaje se Renault Mégane karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Mégane
2012-03-28
64300 km
477 kg
1385 kg
1862 kg
18. 6. 2024.
7206591
2024-06-17 16:30
2024-06-23 18:29
4.559 m × 1.804 m × 1.468 m
2024-11-30
Vibrerar vid inbromsning.
Repor vindruta. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Spår av mögel. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Vinande ljud från turbo.
License number: LWW438
Manufacture month: juuli 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1474, 2902, 3958, 5043, 6026, senast 2022-05-13. Kamrem utförd vid (mil):: 3958 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2018-03-22
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 638 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 380 kg
Phas III 1.9 dCi Sports Tourer
Lastbågar