Oglas Prodaje se Renault Talisman karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Talisman
2018-04-30
130.630 km
515 kg
1.583 kg
2.098 kg
7205506
2024-08-27 14:20
2024-08-29 19:46
4,865 m × 1,868 m × 1,456 m
110 k.s. (81 kW)
1.500 cm³
3,8 l/100 km
2025-09-30
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade.
Flertal lackskador. Vindruta sliten. Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
AC ur funktion.
License number: TLC750
Manufacture month: marzec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2881, 5105, 6515, 7714, 10160 senast 2023-03-03
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 402 kg
CO2-emission (diesel): 99 g/km
Tax weight: 1 580 kg
1.5 dCi Kombi