Oglas Prodaje se SEAT Leon karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
SEAT Leon karavan SEAT Leon 19.300 € Karavan 2021 96370 km Švedska, Gothenburg
SEAT Leon karavan SEAT Leon 11.270 € Karavan 2016 101940 km Švedska, Gothenburg
SEAT Leon karavan SEAT Leon 12.330 € Karavan 2016 63330 km Švedska, Gothenburg
KIA Cee'd karavan KIA Cee'd 20.710 € Karavan 2020 62640 km Švedska, Gothenburg
SEAT Leon karavan
SEAT Leon karavan
SEAT Leon karavan slika 2
SEAT Leon karavan slika 3
SEAT Leon karavan slika 4
SEAT Leon karavan slika 5
SEAT Leon karavan slika 6
SEAT Leon karavan slika 7
SEAT Leon karavan slika 8
SEAT Leon karavan slika 9
Marka:  SEAT
Model:  Leon
Tip:  karavan
Godina proizvodnje:  2020
Prvo registrovanje:  2020-01-30
Kilometraža:  494700 km
Kapacitet podizanja:  445 kg
Neto težina:  1405 kg
Ukupna težina:  1850 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  21. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7208857
Datum izvršenja:  2024-06-20 10:59
Datum isteka:  2024-06-24 21:12
Broj vrata:  5
Ukupne dimenzije:  4.549 m × 1.816 m × 1.451 m
Snaga:  131 k.s. (96 kW)
Gorivo:  gas
Tip:  mehanika
Tehnički pregled do:  2025-01-31
Boja:  beli

Dodatne informacije — SEAT Leon karavan

Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Skada på stötfångaren fram, Stenskott vindruta i synfält. Buckla vänster tröskel, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Fåtal rostangrepp, Plastkåpa under bil skadad, Plastkåpa under motor saknas
Några lösa/skadade inredningsdetaljer. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Del av inredning saknas. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster. Spår av tidigare utrustning. Insynsskydd medföljer ej
Nyckelämne saknas. Start/Stop ur funktion
License number: PPX65E
Manufacture month: oktoober 2019
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Tax fee (yearly): 371 SEK
Max pull weight: 1 650 kg
CO2-emission (methane): 98 g/km
Tax weight: 1 400 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
1.5 TGI ST
Methane