Oglas Prodaje se Skoda Octavia karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
2015
2015-09-03
199280 km
374 kg
1491 kg
1865 kg
24. 5. 2024.
7205756
2024-05-23 11:06
2024-05-26 21:46
4.659 m × 1.814 m × 1.465 m
110 k.s. (81 kW)
1400 cm³
5.4 l/100 km
2025-05-31
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Koppling slirar. Koppling tar högt upp. Oljeläckage. Skramlande ljud i motor vid gaspådrag
Missljud hjullager Fram, Strålkastarglas vänster, slitet.
License number: PXS786
Manufacture month: mai 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 721 mil. Senast utförd 2016-04-22
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 635 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
CO2-emission (methane): 97 g/km
Tax weight: 1 490 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
tillverkare: Skoda
III 1.4 G-TEC Combi
2015
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car