Oglas Prodaje se Toyota Auris karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota
Auris
2015
2015-09-03
178280 km
405 kg
1410 kg
1815 kg
7201260
2024-04-26 18:04
2024-05-01 19:28
4.275 m × 1.76 m × 1.46 m
99 k.s. (72.77 kW)
2025-02-28
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade.
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador och rostangrepp, Plastkåpa under motor skadad. Dörrstoppet stroppar inte vid dom olika lägena.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: GRK057
Manufacture month: tammikuu 2015
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1597, 4188, 5740 och 7388 mil. Senast utförd 2017-10-24
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 685 kg
CO2-emission (petrol): 89 g/km
Tax weight: 1 410 kg
1.8 HSD 5dr
2015