Oglas Prodaje se Volkswagen Golf karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Golf
2018-12-20
165030 km
479 kg
1381 kg
1860 kg
7200188
2024-05-06 17:40
2024-05-12 18:56
4.567 m × 1.799 m × 1.446 m
116 k.s. (85 kW)
2024-12-31
srebrni
Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal lackskador.
Klädsel smutsig.
License number: YUC353
Manufacture month: listopad 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2586, 5564, 8478, 13776 och 15956 mil. Senast utförd 2024-02-01
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 380 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VII 1.0 TSI Sportscombi