Oglas Prodaje se Volkswagen Golf karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Golf
2015-10-28
160190 km
462 kg
1368 kg
1830 kg
7208041
2024-06-14 16:28
2024-06-19 19:23
4.562 m × 1.799 m × 1.446 m
110 k.s. (81 kW)
2025-04-30
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Höger bakljus, småsprickor
Previous owners: 6
License number: JPS207
Manufacture month: september 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3053, 5714, 8386, 9175, 10649, 12617, 14494, 16574 senast 2024-05-31
Tax fee (yearly): 536 SEK
Max pull weight: 1 670 kg
CO2-emission (petrol): 119 g/km
Tax weight: 1 360 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VII 1.2 TSI Sportscombi