Oglas Prodaje se Volkswagen Passat karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Passat
2011-10-06
185080 km
523 kg
1647 kg
2170 kg
7208775
2024-06-20 18:23
2024-06-25 21:32
4.871 m × 1.82 m × 1.464 m
2025-04-30
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Bristfällig fastsättning stötfångare fram. Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Olika mönster på vinterdäck samt så är fälgarna slitna. Ej original tanklucka. Backsensor intryckt bak.
Klädsel skadad, fram. Del utav inredningen bagage saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj bak saknas. Inredningsdetalj skadad, Innertak, smutsigt. Inredningsdetalj är trasig.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Olja lite över maxnivå på stickan.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Ena skyltbelysningen ur funktion. 1 nyckel fungerar ej till bilen, går ej och starta samt fjärrlås ur funktion. Låter lite om ratten när man vrider.
Previous owners: 8
License number: BZN722
Manufacture month: maj 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1472, 2947, 4471, 6041, 7517, 9037, 12765, 13821, 15172, 16168, 17591, 18324 senast 2023-10-12
Tax fee (yearly): 448 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
CO2-emission (methane): 119 g/km
Tax weight: 1 640 kg
1.4 TSI EcoFuel Variant
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car