Oglas Prodaje se Volkswagen Passat karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
Passat
2017-04-24
120.170 km
443 kg
1.807 kg
2.250 kg
7217044
2024-09-02 09:07
2024-09-05 21:26
4,767 m × 1,832 m × 1,462 m
116 k.s. (85 kW)
benzin
2025-02-28
Bromsskivor bak, spåriga.
Vindruta sliten. Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Höger bakskärm dåligt omlackerad, vågig i plåten. Stötfångare fram dåligt omlackerad, rinningar i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak, slitet. Nyckelämne saknas på ena nyckeln. Laddlucka går ej att stänga.
License number: PGT363
Manufacture month: maaliskuu 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1580, 3000, 4583, 6204, 7541 och 9108 mil. Senast utförd 2022-09-08
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
Keyless-go
Dragpaket
Executive Business paket
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car