Oglas Prodaje se Volvo S40 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/29
4.5 m × 1.77 m × 1.46 m
170 k.s. (125 kW)
benzin
Bilen är ej konditionstestad.Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt glapp och läckage för ett begagnat fordonKända anmärkningar och fel:Diverse lack och mindre rostskador - se bilder. Fläckig klädsel. Sidoruta fram vänster kärvar.
Bilen är ej konditionstestad.Anmärkningar från senaste besiktning:HALVLJUS (4.1.1) FRAM HÖGER LJUSBILD FELRIKTAD I SIDLED
REFLEX (4.8) BAK VÄNSTER SKADADKända reparationer och lagningar:Bromsskivor bak 2023/09. Fjädrar fram x 2, Fjäderbenslagring, Stabiliseringsstag x 2, Hjullager höger fram.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiServicebok:Ja, fysisk servicebok
Ja, se bilderKommentar om service:Kamrem bytt 2022 09 26 + olja filter. Därefter i egen regi.
Ant. passagerare: 4
Antal nycklar: 2st
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20240122
Besiktigad till och med: 20250331
Årsskatt: 2384 kr
Årskatt betald t o m: 20250430
Fordonskategori EU: M1
Max släpvagnsvikt: 1500 kg
Sommardäck ca 3 mm
Vinterdäck Dubb alufälg
ACC Kyler
Instruktionsbok