Oglas Prodaje se Volvo V60 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V60
2011-08-22
217000 km
451 kg
1749 kg
2200 kg
24. 6. 2024.
7209437
2024-06-24 16:07
2024-06-27 21:18
4.73 m × 1.865 m × 1.479 m
215 k.s. (158 kW)
2025-04-30
Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning.
Läckage från vevhusventilationen
Servicelampa lyser. Nyckellås till demonterbart drag skadat/kärvar, Dragkrok demonterbar låst, går ej att demontera. Torkarblad bak utslitet.
License number: LWM364
Manufacture month: heinäkuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 3277, 6528, 9576, 12606, 15400, 16770, 18394, 19732, senast 2021-10-11. Kamrem utförd vid (mil): 15400 Datum Kamremsbyte: 2016-03-02
Tax fee (yearly): 3762 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 162 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D5