Oglas Prodaje se Volvo V60 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
V60
2021-09
2020-10-15
101.340 km
433 kg
2.117 kg
2.550 kg
11. 9. 2024.
7216978
2024-09-10 17:25
2024-09-15 19:53
4,761 m × 1,85 m × 1,421 m
253 k.s. (186 kW)
2025-12-31
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Ej provkörd pga däcken är slut, korden syns. Drivlinan hugger/rycker.
License number: UAT87H
Manufacture month: september 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 2378, 2696, 5945, 6119, 8629 senast 2023-12-05
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 110 kg
T6 AWD Twin Engine
Intellisafe Surround
Intellisafe Assist
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car