Oglas Prodaje se Volvo V60 karavan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V60
2013
2012-09-07
197.890 km
457 kg
1.673 kg
2.130 kg
7220863
2024-10-10 15:23
2024-10-15 21:40
4,628 m × 1,865 m × 1,479 m
114 k.s. (84 kW)
4,5 l/100 km
2025-07-31
sivi, metalik
Broms vänster bak, anliggande.
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig. Klädsel skadad fram vänster.
License number: ELR044
Manufacture month: sierpień 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 1759, 3709, 5779, 7415, 9064, 11006, 12925, 14876, 16526, 19778 senast 2024-09-19 Kamrem utförd vid (mil):: 14876 Datum Kamremsbyte: 2020-09-18
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 670 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
D2
2013