Oglas Prodaje se MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 2
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 3
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 4
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 5
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 6
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 7
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 8
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 9
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 10
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 11
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 12
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 13
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 14
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 15
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 16
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 17
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 18
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 19
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 20
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 21
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 22
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 23
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 24
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 25
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 26
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 27
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 28
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 29
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 30
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 31
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 32
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 33
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 34
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 35
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 36
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 37
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 38
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 39
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 40
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 41
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 42
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 43
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 44
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 45
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 46
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 47
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 48
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 49
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 50
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 51
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 52
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 53
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 54
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 55
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 56
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 57
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 58
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 59
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 60
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 61
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 62
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 63
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 64
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 65
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 66
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 67
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 68
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 69
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 70
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 71
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 72
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 73
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 74
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 75
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 76
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 77
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 78
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 79
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 80
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 81
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 82
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 83
MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper slika 84
1/84
Marka:  MAN
Model:  TGS 35.440 8X4 BB
Tip:  kiper
Godina proizvodnje:  2008-07
Prvo registrovanje:  2008-07-01
Kilometraža:  414219 km
Ukupna težina:  13840 kg
Lokacija:  Češka Plzeň 26
Datum objavljivanja:  više od 1 meseca
Autoline ID:  ZU40906
Ukupne dimenzije:  dužina - 8.53 m, širina - 2.5 m
Dimenzije karoserije:  8.53 m × 2.5 m × 3.1 m
Snaga:  434 k.s. (319 kW)
Gorivo:  dizel
Broj osovina:  4
Osovinska konfiguracija:  8x4

Dodatne informacije — MAN TGS 35.440 8X4 BB kiper

Engleski
Three-way tipper.
Regular service.

The vehicle is occasionally in use, mileage may vary.
Stickers, Worn body in the inner part , Operation wear and damages, Damaged front part from stones, Scratches on the body, Leaks of operating fluids, Operating clearance in the bearing
Třístranný sklápěč.
Pravidelný servis.

Vozidlo je občas v provozu, může se lišit stav ujetých kilometrů.
Polepy, Opotřebovaná korba ve vnitřní části , Provozní oděrky a poškození, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Úniky provozních kapalin, Provozní vůle v uložení
Dreiseitenkipper.
Regelmäßiger Dienst.

Das Fahrzeug wird gelegentlich genutzt, die Laufleistung kann variieren.
Aufkleber, Abgenutzter Körper im Innenteil , Schürfwunden und Karosserieschäden, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Kratzer am Körper, Antritt von Betriebsflüssigkeiten, Laufspiel im Lager
Háromirányú billenő.
Rendszeres szerviz.

A jármű alkalmanként használatban van, a futásteljesítmény változhat.
Matricák, Belső részen kopott test , Üzemi horzsolások és sérült, Az elülső része kövektől sérült, Karcolások a karosszérián
, Üzemi folyadék szivárgások
, Elhelyezés üzemi holtjátéka
Wywrotka trójstronna.
Regularny serwis.

Pojazd sporadycznie użytkowany, przebieg może się różnić.
Naklejki, Przetarte nadwozie w wewnętrznej części , Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Uszkodzona przednia część od kamieni, Zadrapania na ciele, Wycieki płynów eksploatacyjnych, Luz roboczy w ułożeniu
Трехсторонний самосвал.
Регулярное обслуживание.

Автомобиль используется периодически, пробег может меняться.
Наклейки, Изношенный корпус во внутренней части , Эксплуатационные потертости и повреждения, Поврежденная передняя часть от камней, Царапины на теле, Утечки рабочих жидкостей, Эксплуатационный зазор в подшипниках
Trojstranný sklápač.
Pravidelný servis.

Vozidlo je občas v prevádzke, môže sa líšiť stav najazdených kilometrov.
Polepy, Opotrebovaná korba vo vnútornej časti , Prevádzkové odreniny a poškodenie, Poškodená predná časť od kamienkov, Škrabance na karosérii, Úniky prevádzkových kvapalín, Prevádzková vôľa v uložení
Тристоронній самоскид.
Регулярне обслуговування.

Автомобіль періодично використовується, пробіг може змінюватися.
Наклейки, Потертий корпус у внутрішній частині , Пошкоджена передня частина від каміння, Подряпини на кузові, Витоку робочої рідини, Експлуатаційний зазор у підшипниках
MAN kiperi
Pronađeno: 1266 oglasa