Oglas Prodaje se Containex 20' kontejner 20 stopa na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Containex 20' kontejner 20 stopa
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 2
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 3
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 4
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 5
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 6
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 7
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 8
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 9
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 10
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 11
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 12
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 13
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 14
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 15
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 16
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 17
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 18
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 19
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 20
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 21
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 22
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 23
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 24
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 25
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 26
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 27
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 28
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 29
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 30
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 31
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 32
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 33
Containex 20' kontejner 20 stopa slika 34
1/34
Marka:  Containex
Model:  20'
Neto težina:  2250 kg
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  11. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  1969191
Datum isteka:  2024-06-17 10:19
Ukupne dimenzije:  6.05 m × 2.44 m × 2.59 m

Dodatne informacije — Containex 20' kontejner 20 stopa

Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Slitage, skavanker, rost och bucklor förekommer.
Golvskivor sviktar och har släppt i skruvfästena
Typskylt: Saknas
Information om lasthjälp: Lasthjälp kan köpas till och avtalas i samband med bokning av upphämtning
Lyftöglor
Truckfickor
Låsbom
Elcentral
Containex kontejneri 20 stopa
Pronađeno: 9 oglasa