Oglas Prodaje se Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 2
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 3
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 4
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 5
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 6
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 7
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 8
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 9
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 10
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 11
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 12
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 13
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 14
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 15
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 16
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 17
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 18
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 19
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 20
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 21
Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa slika 22
1/22
Marka:  Mavab
Model:  20 Fot
Zapremina:  45.05 m³
Neto težina:  1500 kg
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  6. 5. 2024.
Kataloški broj prodavca:  1932390
Datum isteka:  2024-05-10 11:06
Ukupne dimenzije:  6 m × 2.32 m × 2.45 m
Dimenzije karoserije:  5.9 m × 3.32 m × 2.3 m
Boja:  žuti

Dodatne informacije — Mavab 20 Fot kontejner 20 stopa

Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, slitage och defekter kan förekommaKända anmärkningar och fel:Rost,repor,bulor och skav finns.
Slitet golv med olja på.
Längd (m): Ca 600 cm
Innerlängd (m): 590 cm
Innerbredd (m): 232 cm
Innerhöjd (m): 230 cm
Elcentral