Oglas Prodaje se Audi Q4 E-tron krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
Audi
Q4 E-tron
2022
2021-06-30
56050 km
473 kg
2167 kg
2640 kg
12. 6. 2024.
7207731
2024-06-11 14:54
2024-06-16 19:42
4.588 m × 1.865 m × 1.582 m
Kapacitet baterije:
77 kW⋅h
2026-06-30
Några stenskott, repor, bucklor och dörruppslag.
Höger bakljus, småsprickor.
Spolning fram och bak behöver justeras.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: ONS63T
Service history: Service utförd vid följande mil: 4150 senast 2023-08-09
Collision warranty: 2024-06-29 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 860 kg
Tax weight: 2 160 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Q4 40 e-tron 77 kWh
2022
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car