Oglas Prodaje se BMW X7 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/31
BMW
X7
2024
2023-08-11
15020 km
687 kg
2638 kg
3325 kg
10. 7. 2024.
7210138
2024-07-10 16:45
2024-07-15 20:24
5.181 m × 2 m × 1.835 m
340 k.s. (250 kW)
2026-08-31
Reg-skylt skadad. Flertal repor, lackskador och stenskott..
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Första serviceintervall ej uppnådd. Soft close.
License number: NNO399
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
New car warranty: 2025-08-10 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2026-08-10 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 19728 SEK
Tax weight: 2 630 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
xDrive40d LCI
G07
2024
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Luftfjädring (justerbar)
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
Öppningsbart panoramatak
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified