Oglas Prodaje se Jeep Compass krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
Jeep
Compass
2020-11-30
60.560 km
432 kg
1.968 kg
2.400 kg
6. 9. 2024.
7217050
2024-09-05 15:13
2024-09-09 20:36
4,394 m × 1,819 m × 1,644 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
1.300 cm³
2025-10-31
zeleni
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Krängningshämmarstag fram höger och vänster glapp. Ratt står snett. Missljud framvagn, ej lokaliserat.
License number: LJU21F
Manufacture month: październik 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 960, 1906, 3584 senast 2023-07-10
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 100 kg
Tax weight: 1 960 kg
1.3 PHEV 4WD
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car