Oglas Prodaje se Lexus RX krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Lexus
RX
2010
2010-07-01
262300 km
469 kg
2231 kg
2700 kg
10. 6. 2024.
7207438
2024-06-19 15:57
2024-06-25 19:36
4.87 m × 1.885 m × 1.685 m
249 k.s. (183 kW)
Putni računar:
2025-01-31
Dålig linjepassning, skada vänster bakskärm, Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Höger bakljus, småsprickor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel.
Previous owners: 7
License number: NSG078
Manufacture month: maaliskuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 1646, 3357, 5014, 6442, 8861, 11139, 12840, 15411, 16868, 20013, 22690, 24348 senast 2022-10-28
Tax fee (yearly): 1174 SEK
Max pull weight: 800 kg
CO2-emission (petrol): 148 g/km
Tax weight: 2 230 kg
450h AWD
2010
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Ventilerade framsäten