Oglas Prodaje se Nissan Qashqai krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Nissan
Qashqai
2012-01-11
127500 km
459 kg
1501 kg
1960 kg
7211846
2024-07-23 18:06
2024-07-28 20:11
4.33 m × 1.783 m × 1.606 m
141 k.s. (104 kW)
2025-05-31
braon, metalik
Plastkåpa under motor skadad, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Några mindre bucklor på taket.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Oljeläckage. Skador på nedre grillen, extra ljusrampen, kylaren och kondensatorn.
Radiokod saknas. AC kyler dåligt
Previous owners: 5
License number: MGS743
Manufacture month: grudzień 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2832, 4031, 5495, 6685, 7798, 11240 senast 2021-06-21
Tax fee (yearly): 1856 SEK
Max pull weight: 1 540 kg
CO2-emission (petrol): 179 g/km
Tax weight: 1 500 kg
2.0
Panoramatak