Oglas Prodaje se Peugeot 3008 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
3008
2019-11-19
131480 km
372 kg
1628 kg
2000 kg
7200867
2024-04-24 17:47
2024-04-28 20:36
4.447 m × 1.841 m × 1.623 m
2024-11-30
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
License number: JWM18M
Manufacture month: syyskuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2464, 5528, 8677, 11648 senast 2023-10-05
Tax fee (yearly): 2083 SEK
Max pull weight: 1 500 kg
CO2-emission (diesel): 109 g/km
Tax weight: 1 620 kg
1.5 BlueHDi
Aktiv parkeringshjälp
Elstol förarplats
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified