Oglas Prodaje se Peugeot 3008 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
3008
2016-05-13
138580 km
405 kg
1635 kg
2040 kg
15. 6. 2024.
7208277
2024-06-12 18:57
2024-06-16 21:02
4.365 m × 1.837 m × 1.635 m
120 k.s. (88 kW)
2024-07-31
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Dekorlist vänster fram skadad. Stötfångare bak reflex skadad. Lackskada stötfångare bak, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal repor och lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Repa på ratt, Inredningsdetalj skadad. Insynsskydd medföljer ej
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Nyckel/ar. skadad. Avgassystem läckage. AC ur funktion. Styrled vänster yttre, glapp. Skyltlykta ur funktion.
Previous owners: 6
License number: NCR888
Manufacture month: kwiecień 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1864, 3409, 7255, 9163, 12254 senast 2023-09-18
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 460 kg
CO2-emission (diesel): 109 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
BlueHDi
Panoramatak