Oglas Prodaje se Renault Clio krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
FIAT 500X krosover FIAT 500X 9.360 € Krosover 2015 87590 km Švedska, Gothenburg
Renault Duster krosover Renault Duster 9.499 US$ Krosover 2017 87000 km Argentina, Caseros, Provincia de Buenos Aires
Renault Clio krosover
Renault Clio krosover
Renault Clio krosover slika 2
Renault Clio krosover slika 3
Renault Clio krosover slika 4
Renault Clio krosover slika 5
Renault Clio krosover slika 6
Renault Clio krosover slika 7
Renault Clio krosover slika 8
Renault Clio krosover slika 9
Renault Clio krosover slika 10
Marka:  Renault
Model:  Clio
Tip:  krosover
Godina proizvodnje:  2017
Prvo registrovanje:  2017-06-05
Kilometraža:  56290 km
Kapacitet podizanja:  385 kg
Neto težina:  1179 kg
Ukupna težina:  1564 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  12. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7208339
Ukupne dimenzije:  4.063 m × 1.732 m × 1.448 m
Snaga:  73 k.s. (53.66 kW)
Gorivo:  elektro
Tip:  mehanika
Broj osovina:  2
Tehnički pregled do:  2025-08-31
Boja:  beli

Dodatne informacije — Renault Clio krosover

Bilen har fåtal stenskott, dörruppslag/bucklor och repor. Enstaka lackanmärkningar.
Invändigt några repor och märken.
Previous owners: 8
License number: YLN557
Manufacture month: maaliskuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1069, 2257, 3576, 4400, 4691, 5111, 5629 senast 2024-06. Kamremsbyte utfört vid 5111. Datum för Kamremsbyte: 2023-04-20
Tax fee (yearly): 712 SEK
Max pull weight: 1 936 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
Tax weight: 1 170 kg
IV 1.2 16V 5dr Zen Nav
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified
Renault krosovera
Pronađeno: 42 oglasa