Oglas Prodaje se Renault Clio krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
4.063 m × 1.732 m × 1.448 m
73 k.s. (53.66 kW)
Bilen har fåtal stenskott, dörruppslag/bucklor och repor. Enstaka lackanmärkningar.
Invändigt några repor och märken.
Previous owners: 8
License number: YLN557
Manufacture month: maaliskuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1069, 2257, 3576, 4400, 4691, 5111, 5629 senast 2024-06. Kamremsbyte utfört vid 5111. Datum för Kamremsbyte: 2023-04-20
Tax fee (yearly): 712 SEK
Max pull weight: 1 936 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
Tax weight: 1 170 kg
IV 1.2 16V 5dr Zen Nav
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified