Oglas Prodaje se Suzuki Vitara krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Suzuki
Vitara
2016-10-24
120730 km
437 kg
1293 kg
1730 kg
19. 4. 2024.
7200625
2024-04-18 10:22
2024-04-23 19:29
4.175 m × 1.775 m × 1.61 m
110 k.s. (81 kW)
4.7 l/100 km
2025-02-28
Bromsskivor bak rostskadade.
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal rostangrepp, lackskador och stenskott. Flertal bucklor/dörruppslag och repor. Dörrstopp vänster bakdörr, ur funktion.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Kupéfläkt, missljud.
License number: YFJ801
Manufacture month: lipiec 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2359, 6317, 9379 senast 2022-08-19
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 770 kg
CO2-emission (petrol): 123 g/km
CO2-emission (methane): 107 g/km
Tax weight: 1 290 kg
1.6
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car