Oglas Prodaje se Toyota C-HR krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota
C-HR
2020-04-17
80310 km
355 kg
1505 kg
1860 kg
11. 6. 2024.
7201534
2024-06-19 15:57
2024-06-25 20:54
4.39 m × 1.795 m × 1.555 m
98 k.s. (72.03 kW)
1800 cm³
3.8 l/100 km
2025-01-31
Spår efter tidigare dekor. Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel sliten fram vänster.
License number: DHP85U
Manufacture month: styczeń 2020
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 86 g/km
Tax weight: 1 500 kg
Max trailer weight: 725 kg
1.8 HSD