Oglas Prodaje se Volkswagen ID.4 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
ID.4
2021-06-21
137630 km
414 kg
2246 kg
2660 kg
7208269
2024-06-17 11:23
2024-06-19 20:35
4.584 m × 1.852 m × 1.603 m
2026-06-30
Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor, Spår efter tidigare dekor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: RCX46E
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 9641 mil. Senast utförd 2023-06-26
Textile: Läder/Alcantara
Collision warranty: 2024-06-20 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 240 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
77kWh
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Panoramatak
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car