Oglas Prodaje se Volvo V60 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V60
2019-10-25
151230 km
507 kg
1773 kg
2280 kg
7208314
2024-06-17 14:22
2024-06-19 20:00
4.761 m × 1.85 m × 1.421 m
190 k.s. (140 kW)
2024-10-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Buckla vänster framdörr. Spår efter tidigare dekor. Flertal stenskott, lackskador, dörruppslag och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
License number: RNM36D
Manufacture month: syyskuu 2019
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 2394 SEK
Max pull weight: 1 220 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 770 kg
D4