Oglas Prodaje se Volvo V60 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V60
2019-10-25
106560 km
500 kg
1750 kg
2250 kg
7208202
2024-06-17 12:22
2024-06-19 20:49
4.761 m × 1.85 m × 1.421 m
190 k.s. (140 kW)
2024-10-31
Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Mindre oljeläckage, ej lokaliserat.
License number: GYM38A
Manufacture month: september 2019
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 2323 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 750 kg
D4