Oglas Prodaje se Volvo V60 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V60
2018-02-13
19000 km
456 kg
1674 kg
2130 kg
7208692
2024-06-14 15:51
2024-06-19 21:02
4.635 m × 1.865 m × 1.479 m
152 k.s. (112 kW)
2025-01-31
Flertal repor och lackskador. Fåtal bucklor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Fälglåsnyckel, saknas.
License number: BAP087
Manufacture month: styczeń 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1705, senast 2020-11-02
Tax fee (yearly): 888 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (petrol): 135 g/km
Tax weight: 1 670 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
T3