Oglas Prodaje se Volvo V70 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
V70
2013
2012-10-15
234150 km
493 kg
1817 kg
2310 kg
7208490
2024-06-14 15:43
2024-06-19 21:44
4.9 m × 1.861 m × 1.547 m
136 k.s. (100 kW)
2025-07-31
Bromsbelägg fram, slitna.
Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Antennkontakten höger bak i bagaget går ej att koppla in på grund av plastfilmen.
Motorskydd saknas. Oljeläckage.
Previous owners: 5
License number: NAY825
Manufacture month: oktoober 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2947, 6087, 8940, 11924, 13837, 15469, 17568, 19577, 21167, 22729 senast 2023-12-01 Kamrem utförd vid (mil):: 19577 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2021-09-17
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
II D3
2013