Oglas Prodaje se Volvo XC40 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/17
XC40
2022
2022-01-20
55570 km
419 kg
1871 kg
2290 kg
4. 7. 2024.
7208947
2024-07-10 17:58
2024-07-15 20:30
4.425 m × 1.873 m × 1.632 m
180 k.s. (132 kW)
2025-02-28
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Bil vibrerar mer än vanligt vid tomgång.
License number: UAO505
Service history: Service utförd vid följande mil: 5550 senast 2024-06-25
Collision warranty: 2025-01-19 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
T5 FWD Twin Engine
2022
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car