Oglas Prodaje se Volvo XC60 krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
XC60
2018-02-21
153140 km
511 kg
1909 kg
2420 kg
12. 6. 2024.
7208057
2024-06-19 15:56
2024-06-25 20:02
4.688 m × 1.902 m × 1.641 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
190 k.s. (140 kW)
5.3 l/100 km
2025-03-31
braon
Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador, bucklor och repor. Motorhuv skadad för att torkarna går nära.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
License number: JJL824
Manufacture month: veebruar 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3206, 6549, 8800, 10805, 13093, 15181, 15277, senast 2024-04-18. Kamrem utförd vid (mil):: 15277 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2024-05-24
Tax fee (yearly): 2563 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 900 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
XC60 D4 AWD
Nyckelfri upplåsning av dörrar