Oglas Prodaje se Škoda Skoda Yeti krosover na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Škoda
Skoda Yeti
2013
2013-11-06
69.040 km
545 kg
1.375 kg
1.920 kg
6. 9. 2024.
7218229
2024-09-05 14:54
2024-09-10 19:07
4,223 m × 1,793 m × 1,691 m
122 k.s. (90 kW)
6,8 l/100 km
2025-03-31
braon
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Flertal rostangrepp, Bilen har flera bucklor, dörruppslag, stenskott, lackskador och repor. Alla vinterfälgar är skadade. Gummi runt Backsensor saknas. Dålig linje passform på stötfångare fram. En hel del asfaltsfläckar på karossen.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer
Knappen till handskfacket fastnar.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Servicelampa lyser. Däcktrycksövervakningslampa lyser. Missljud framvagn ej lokaliserat.
License number: NZX463
Manufacture month: September 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 4074, 5883, 6552 senast 2021-11-10
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 580 kg
CO2-emission (petrol): 159 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
tillverkare: Skoda
1.4 TSI
2013