Oglas Prodaje se Peugeot RCZ kupe na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
RCZ
kupe
2010-06
2011-01-03
132150 km
408 kg
1372 kg
1780 kg
9. 8. 2024.
7214113
2024-08-14 18:09
2024-08-19 21:40
4.287 m × 1.845 m × 1.362 m
200 k.s. (147 kW)
Turbo:
1600 cm³
6.9 l/100 km
Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är folierad, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete,
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Oljeläckage
Servicelampa lyser. AC ur funktion. Farthållare ur funktion, Strålkastarglas matta.
Previous owners: 11
License number: KUY285
Manufacture month: czerwiec 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 779, 1421, 3129, 5225, 6912, 8900, 11357, 12230, 11721, 12720 senast 2022-11-09
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (petrol): 159 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 500 kg
1.6 Turbo
2010
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats