Oglas Prodaje se Citroen Berlingo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/40
Citroen
Berlingo
2012-11-29
277888 km
1990 kg
Švedska Karlstad
6. 5. 2024.
1925596
2024-05-08 13:16
4.38 m × 1.81 m × 1.862 m
89.73 k.s. (65.95 kW)
Евро:
Euro 5
Centralna brava:
Vajer till handtag för motorhuv är av
Skavanker, stenskott, repor, lite rost, mindre bucklor förekommerKända fel:AC fungerar ejService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiKommentar om service:Kamrem, oljor bytt vid 27000 mil
Ant. passagerare: 2
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 1728 kr
Årskatt betald t o m: 20240531
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20231227
Besiktigad till och med: 20250228
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 1160 kg
Lastutrymmets längd: 1800 mm
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Elhissar
Motordriven skylt
Varningslampor
Komradio