Oglas Prodaje se FIAT Doblo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/39
FIAT
Doblo
2017-06-03
31816 km
2070 kg
Švedska Karlstad
7. 5. 2024.
1927206
2024-05-13 10:58
4.406 m × 1.832 m × 1.845 m
95.17 k.s. (69.95 kW)
Евро:
Euro 6
Kočnica
ABS:
Centralna brava:
Alltid haft överdragsklädselInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekommaKända anmärkningar:Bucklor, repor och rost förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadServicebok:Ja, se bilderKommentar om service:Service 2024
Km-ställning: 31816 km kommer brukas lite under tiden
Ant. passagerare: 2
Dragkrok: Annan
Skatt/årsavgift: 2250 kr
Årskatt betald t o m: 20241031
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20230619
Besiktigad till och med: 20240831
Fordonskategori EU: N1
Lastutrymmets längd: 1824 mm
Sommardäck
Vinterdäck
Elhissar