Oglas Prodaje se FIAT Doblo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
FIAT
Doblo
2020-12-07
107850 km
670 kg
1840 kg
2510 kg
7208589
2024-06-24 18:38
2024-06-26 20:05
4.9 m × 1.87 m × 2.03 m
105 k.s. (77 kW)
2026-01-31
Lackskada på stötfångare fram. Stenskott vindruta i synfält. Buckla vänster tröskel, Karosskada höger sidospegel, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Oljud från inrednings detaljer under körning
Bilen drar snett. Kupéfläkten delvis ur funktion, funkar bara på högsta läge. Däck fram medför däckvibrationer och missljud vid körning.
License number: MJD93H
Manufacture month: august 2020
Service history: Information saknas
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 6231 SEK
Max pull weight: 990 kg
CO2-emission (diesel): 164 g/km
Tax weight: 2 510 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Cargo 1.6 MJT
Kylinredd med carrier neos 100 aggregat nattkyla och värme