Oglas Prodaje se Ford Transit laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Citroen Nemo laki furgon Citroen Nemo 44,23 € Laki furgon 2014 118510 km Švedska, Gothenburg
Ford Transit laki furgon
Ford Transit laki furgon
Ford Transit laki furgon slika 2
Ford Transit laki furgon slika 3
Ford Transit laki furgon slika 4
Ford Transit laki furgon slika 5
Ford Transit laki furgon slika 6
Ford Transit laki furgon slika 7
Ford Transit laki furgon slika 8
Ford Transit laki furgon slika 9
Ford Transit laki furgon slika 10
Ford Transit laki furgon slika 11
Ford Transit laki furgon slika 12
Marka:  Ford
Model:  Transit
Tip:  laki furgon
Godina proizvodnje:  2016
Prvo registrovanje:  2016-04-11
Kilometraža:  142600 km
Broj mesta:  3
Kapacitet podizanja:  622 kg
Neto težina:  1613 kg
Ukupna težina:  2235 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  3. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7205555
Datum izvršenja:  2024-06-14 18:38
Datum isteka:  2024-06-19 20:06
Ukupne dimenzije:  4.418 m × 1.835 m × 1.861 m
Snaga:  120 k.s. (88 kW)
Gorivo:  gas
Tip:  automat
Broj osovina:  2
Autoradio:  CD
Tehnički pregled do:  2025-06-30
Boja:  plavi

Dodatne informacije — Ford Transit laki furgon

Flertal stenskott stötfångare fram, Repa stötfångare fram, Repa motorhuv, Mindre buckla motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Lackskada vänster framskärm, Mindre buckla vänster bakskärm, Mindre repa vänster bakskärm, Repa stötfångare bak, Lackskada höger bakskärm, Ytrost höger bakskärm, Buckla höger bakdörr, Repa höger framdörr, Mindre buckla baklucka. Lackskada baklucka. Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, Flertal repor, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram.
Sliten drivrem
Mindre oljeläckageMindre spricka i drivrem
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Backsensor intrycktDieselvärmare startar ej
License number: YCG636
Manufacture month: maaliskuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2286, 4217, 6316, 8104, 10218, 12011, 14116 senast 2023-06-11
Tax fee (yearly): 2041 SEK
Max pull weight: 1 265 kg
CO2-emission (diesel): 129 g/km
Tax weight: 2 230 kg
Connect 1.5 TDCi
Ford laki furgoni
Pronađeno: 142 oglasa