Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Citan laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Citan
2016-08-25
164290 km
520 kg
1680 kg
2200 kg
30. 4. 2024.
7201287
2024-05-06 17:41
2024-05-12 19:36
4.705 m × 1.829 m × 1.81 m
110 k.s. (81 kW)
Putni računar:
2025-01-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, bucklor och repor, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor
Klädsel skadad, fram. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratt, sliten.
Kopplingspedal trögtrampad
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Släpvagnskontakt lock saknas.
Previous owners: 6
License number: BHX998
Manufacture month: joulukuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3751, 6795 och 14235 senast 2023-05-31 Kamrem utförd vid (mil):: 14235 Datum Kamremsbyte: 2023-05-31
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 1728 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 123 g/km
Tax weight: 2 200 kg
Max trailer weight: 1 050 kg
111 1.5 TDI
Verkstadsinredning