Oglas Prodaje se Peugeot Partner laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
Partner
2013
2012-12-27
160490 km
530 kg
1460 kg
1990 kg
30. 4. 2024.
7202105
2024-04-30 10:40
2024-05-02 20:48
4.38 m × 1.81 m × 1.862 m
90 k.s. (66.15 kW)
Putni računar:
2024-09-30
Karosskada tak, Karosskada höger bakskärm, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Stenskott vindruta utanför synfält.Motorhuvstag skadat.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
Motorlampan lyser.
Backsensor ur funktion, Servicelampa lyser.
License number: OZG199
Service history: Service utförd vid följande mil: 7169, 10694, 11560, 12081, 12952, 14465, senast 2022-05-05. Kamrem utförd vid (mil): 14465 Datum Kamremsbyte: 2022-05-05
Tax fee (yearly): 1728 SEK
Max pull weight: 1 510 kg
CO2-emission (diesel): 123 g/km
Tax weight: 1 990 kg
Max trailer weight: 1 160 kg
1.6 e-HDI Skåp
2013
Backsensorer