Oglas Prodaje se Peugeot Partner laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
Partner
2019-08-30
89560 km
814 kg
1566 kg
2380 kg
6. 5. 2024.
7202938
2024-05-03 08:12
2024-05-07 19:34
4.403 m × 1.848 m × 1.88 m
2024-08-31
Bromsbelägg fram, utslitna. Bromsbelägg bak, utslitna. Vibrerar vid inbromsning.
Ytrost, Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Klädsel sliten, fram. Panel insida baklucka, skada. Invändigt några repor, fläckar och märken. Repa på inredningsdetalj se bild, Inredningsdetalj är trasig. Inredningsdetalj skadad.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Ena skyltbelysningen ur funktion.
License number: LZR429
Manufacture month: marraskuu 2018
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 2181 SEK
Max pull weight: 1 120 kg
CO2-emission (diesel): 113 g/km
Tax weight: 2 380 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.5 HDI Skåp
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar