Oglas Prodaje se Peugeot Partner laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Peugeot
Partner
2019-10-30
100670 km
800 kg
1580 kg
2380 kg
7. 5. 2024.
7203400
2024-05-10 17:29
2024-05-14 20:16
4.403 m × 1.848 m × 1.88 m
2024-11-30
Stenskott vindruta i synfält. Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador. Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Oljeläckage
License number: JUP01J
Manufacture month: august 2019
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 2217 SEK
Max pull weight: 1 120 kg
CO2-emission (diesel): 114 g/km
Tax weight: 2 380 kg
1.5 HDI Skåp