Oglas Prodaje se Renault Kangoo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Kangoo
2017-08-25
150220 km
501 kg
1449 kg
1950 kg
7208354
2024-06-17 12:38
2024-06-19 18:56
4.282 m × 1.829 m × 1.805 m
75 k.s. (55.13 kW)
2024-11-30
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
bristfällig fastsättning stötfångare fram, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel ytligt Slitage fram höger.
Drivknutsdamask skadad HF, Strålkastarglas höger ner mattat. Strålkastarglas vänster ner mattat.
License number: PHD150
Manufacture month: marzec 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3156, 6261, 9225, 13156 senast 2023-03-21 Kamrem utförd vid (mil):: 13156 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-03-21
Tax fee (yearly): 1155 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
CO2-emission (diesel): 112 g/km
Tax weight: 1 950 kg
1.5 dCi Skåp
Alkolås